Anglijoje „Manchester United“ laimėjo, „Chelsea“ tenkinosi lygiosiomis

Šeštadienį Anglijos „Premier“ lygos sužaistos aštuonerios dešimtojo turo rungtynės.

„Old Trafford“ stadione, pergalę prieš Londono „Arsenal“ ekipą iškovojo „Manchester United“ futbolininkai.

„Raudonieji velniai“ į priekį išsiveržė jau trečią susitikimo minutę, kai „kanonierių“ baudos aikštelėje išmušdamas kamuolį grubiai suklydo Thomas Vermaelenas, o prie kamuolio pirmasis suskubo Robinas van Persie.

Kėlinio pabaigoje į svečių vartus paskirto 11 metrų baudinio nerealizavo Wayne`as Rooney.

Antrajame kėlinyje iniciatyva ir toliau priklausė aikštės šeimininkams, o 67 minutę W.Rooney savo „kaltę“ atpirko rezultatyviu perdavimu Patrice`ui Evra - 2:0.

69 minutę antra geltona kortele buvo nubaustas „Arsenal“ saugas Jackas Wilsheras ir Arseno Wengero auklėtinių padėtis tapo visiškai nepavydėtina.

„Arsenal“ gretose 5 pridėtinio laiko minutę paguodos įvartį pelnė Santi Cazorla, tačiau „kanonieriams“ laiko išlyginti rezultatą nepakako. „Manchester United“ iškovojo pergalę, kuri leido „Premier“ lygos turnyrinėje lentelėje aplenkti Londono „Chelsea“ ir pakilti į pirmąją vietą.

Kiek netikėtai „Wigan Athletic“ ekipai namuose pralaimėjo Londono „Tottenham Hotspur“ futbolininkai.

Svečių saugas Benas Watsonas 56 minutę įmušė įvartį ir savo komandą išvedė į priekį.

Nors stengėsi varžovus spausti ir pagal statistiką šiuos lenkė kone visais aspektais, Andre Villas-Boaso auklėtiniai nesugebėjo pelnyti įvarčio.

„Pentinų“ kluptelėjimu pasinaudojo Liverpulio „Everton“ vienuolikė, kuri išvykoje su Londono „Fulham“ sužaidė lygiosiomis 2:2. „Everton“ ir „Tottenham Hotspur“ po dešimtojo turo rungtynių turi po lygiai (17) taškų, tačiau dėl geresnio įvarčių santykio į ketvirtą poziciją pakilo Liverpulio komanda.

Pergalę paskutinėmis mačo akimirkomis iš savo rankų paleido ir turnyro lyderių statusą prarado Londono „Chelsea“ futbolininkai.

„Mėlynieji“, išvykoje žaistose rungtynėse, pirmieji išsiveržė į priekį po Victoro Moseso įvarčio 61 minutę, tačiau 88 minutę Pablo Hernandezas gražiu smūgiu į tolimąjį vartų kampą nuginklavo Petrą Čechą ir „gulbėms“ išplėšė lygiąsias.

Šiame straipsnyje: Anglijos Premier lygaChelseaMU