Ambicingieji „Warriors“ išlygino serijos rezultatą

Oklando „Warriors“ komanda antrose rungtynėse paeiliui persvaros neišbarstė ir iškovojo pirmąją pergalę Vakarų konferencijos pusfinalyje.

Marko Jacksono auklėtiniai svečiuose 100:91 (28:23, 34:20, 21:29, 17:19) pranoko San Antonijaus „Spurs“ ir serijos rezultatas tapo 1–1.

Oklando klubą į pergalę vedė jų gynėjų grandis. Klay Thompsonas pataikė 8 tritaškius iš 9 ir pelnė 34 taškus, atkovojo 14 kamuolių bei atliko pirmąjį dvigubą dublį atkrintamosiose.Stephenas Curry įmetė 22 taškus.

Antrajame kėlinyje „Warriors“ priekyje buvo 46:39, bet tada tritaškį pataikė K.Thompsonas ir svečiai prieš ilgąją pertrauką spurtavo 16–4 (62:43).

Likus žaisti 4 minutes „Spurs“ sumažino skirtumą iki šešių taškų (95:89). Visgi vėliau šeimininkai pelnė tik 2 taškus ir pergale džiaugėsi M.Jacksono auklėtiniai.

Abi komandos prarado po 10 kamuolių ir „Warriors“ nežymiai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių (50:48), tačiau svečiai krepšį atakavo 45 proc. taiklumu (38/84), iš 11 taiklūs tritaškiai iš 23.

Teksaso krepšininkai pataikė 39 proc. metimų (35/89).

„Warriors“: Klay Thompsonas 34 (5/15 dvit., 8/9 trit., 14 atk. kam.), Stephenas Curry 22, Harrisonas Barnesas 13, Carlas Landry 10 (8 atk. kam.), Jarrettas Jackas 8.

„Spurs“: Timas Duncanas 23 (9/20 dvit., 5/5 baud., 9 atk. kam.), Tony Parkeris 20, Manu Ginobili 12, Kawhi Leonardas 11 (12 atk. kam.), Danny Greenas 10, Gary Nealas 6.

Šiame straipsnyje: Klay ThompsonasWarriorsSpursNBA