„Alytus“ savaitgalį pralaimėjo dvejas rungtynes

Naujam sezonui besirengianti „Alytaus" komanda savaitgalį namie sužaidė dvejas rungtynes su pajėgiais varžovais. Šeštadienį po atkaklios kovos dzūkai 80:85 nusileido Južno „Chimik" ekipai iš Ukrainos, o sekmadienį 80:105 turėjo pripažinti Sopoto „Asseco Prokom" pranašumą.

Pirmajame mače „Alytaus" gretose rezultatyviausiai žaidė: Andrius Aleksandrovas 28 taškai, Nerijus Varnelis 18, Saulius Kazevičius 11.

Antrajame mače „Alytaus" gretose rezultatyviausiai žaidė: Mindaugas Jaruševičius 18, Andrius Aleksandrovas 16, Nerijus Varnelis 12.

Abejose rungtynėse alytiškiams padėti negalėjo traumas besigydantys Žydrūnas Urbonas ir Marius Janišius. Traumos nėra itin rimtos - Urbonas sportuoti grįš jau šią savaitę, Janišiaus laukiama kitą savaitę.

„Varžovai stiprūs ir įrodė savo jėgą. Prieš Sopoto komandą po dviejų kėlinių dar pirmavome pora taškų, bet trečiąjį kėlinį pralaimėjome 11:32 ir, kaip sakoma, buvo padėtas taškas, - apie savaitgalio rungtynes tinklalapiui „BasketNews.lt" pasakojo alytiškių treneris Sigitas Krukis". - Nepaisant pralaimėjimų, matyti, kad žaidimas gerėja".

Alytaus krepšininkai dabar kelias dienas sportuos salėje, o ketvirtadienį persikels į Klaipėdą. Ten kartu su Vilniaus „Sakalų", Sumų „Sumychimprom" (Ukraina), ir Nikolajevo „MBK Nikolaev" (Ukraina) komandomis dalyvaus draugiškame turnyre.