„Aisčiai“ įveikė „Juventus LKSK“ klubą

Naujam Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezonui besirengianti Kauno „Aiščių" ekipa trečiadienį svečiuose 89:82 (22:28, 28:20, 24:18, 15:16) įveikė NKL pirmenybėms pasirengimą tęsiančią Utenos „Juventus LKSK" ekipą, rašo krepšinis.net.

Pirmoje susitikimo pusėje beveik visą laiką iniciatyvą savo rankose turėjo uteniškiai, kurie pirmąjį ketvirtį laimėjo 28:22, o antrajame kėlinyje turėjo aštuonių taškų persvarą. Visgi prieš pat pertrauką daugiausiai Donato Motiejūno pastangomis „Aisčiai" perėmė iniciatyvą ir įpusėjus mačui pirmavo 50:48.

Trečiajame kėlinyje ir toliau nesulaikomai rungtyniavo D.Motiejūnas, o „Aisčiai" palaipsniui didino persvarą. Paskutinio ketvirčio viduryje kauniečiai pirmavo keturiolikos taškų skirtumu, tačiau „Juventus LKSK" krepšininkai tikslių Karolio Kalvaičio bei Eimučio Petravičiaus metimų dėka likus minutei priartėjo 82:86. Visgi likus pusei minutės Paulius Beliavičius pataikė lemiamą tritaškį ir „Aisčiai" šventė pergalę 89:82.

„Aisčiai": D.Motiejūnas 25 (dvitaškiai 8/13, baudos 9/11), P.Kleiza 13, T.Rinkevičius ir P.Beliavičius - po 12, E.Dimša (11 atk. kam.) ir T.Barštys - po 11.

„Juventus LKSK": A.Mineikis 19 (dvitaškiai 5/7, tritaškiai 3/6), K.Kalvaitis (dvitaškiai 5/6, 11 atk. kam.) ir V.Trepočka - po 17, E.Petravičius 10.

Šeštadienį šios dvi komandos dar kartą susitiks Kaune.