„Aisčiai“ eliminavo „Neptūną“ iš LKF taurės turnyro

Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) Didžiosios taurės turnyro penktajame etape užfiksuotas netikėtumas. Kauno "Aisčių" krepšininkai atsakomosiose rungtynėse svečiuose 92:78 (22:27, 24:15, 10:13, 31:15) įveikė Klaipėdos "Neptūną" ir pateko į šeštąjį etapą.

Pirmasis mačas Kaune baigėsi lygiosiomis - 73:73.

Kaip rašo Krepsinis.net, atsakomosiose rungtynėse tris su puse kėlinio aikštelėje vyko atkakli ir lygi kova. Visgi ketvirtojo kėlinio viduryje Donato Motiejūno vedini "Aisčių" krepšininkai įgijo devynių taškų pranašumą ir iškovojo pergalę rezultatu 92:78.

"Neptūnas": M.Mažeika 17, E.Dainys 15 (dvitaškiai 7/9, 6 rez. perd.), A.Eitutavičius 13, D.Gailius 11, A.Vaitiekus 8.

"Aisčiai": D.Motiejūnas 30 (dvitaškiai 10/16, baudos 7/10), P.Kleiza (7 atk. kam.) ir E.Ežerskis - po 14, T.Rinkevičius 12, E.Dimša (7 atk. kam.) 11.
Šeštajame turnyro etape "Aisčiai" susitiks su Panevėžio "Techaso" ir "Alytaus" poros nugalėtoju.

Šiame straipsnyje: NeptūnasAisčiaiLKF