Vėl antra: R. Meilutytė finale dar kartą nusileido slovakei

Bratislavoje vykstančiose Slovakijos „Grand Prix“ varžybose Rūtai Meilutytei ant aukščiausio apdovanojimų laiptelio nepavyko užkopti ir antrąją varžybų dieną.

Patekusi į 50 m laisvu stiliumi A finalą R.Meilutytė nusprendė jame nestartuoti ir koncentravosi į 200 m krūtine rungtį, kurioje užėmė antrą vietą – 2:30,23 min.

Lietuvė nusileido vietos plaukikei Andrea Podmanikovai, kuri buvo greitesnė vos 0,29 sek. Šiai sportininkei Rūta nusileido ir 100 m distancijoje.

Finale taip pat plaukusi Agnė Šeleikaitė užėmė penktą vietą – 2:40,63 min.

Beatričė Kanapienytė 200 m peteliške nuotolį nuplaukė per 2:25,98 min. ir laimėjo pirmąjį savo medalį varžybose – sidabrą.

Marius Mikalauskas laimėjo 200 m krūtine rungtį, distanciją įveikęs per 2:19,14 min.

Leo

Leo portretas
Rūta tu šaunuolė,tik mano manymu išsirink vieną pagrindinę rungtį ir susitelk į ją,o kitos rungtys tegul būna papildomos.O tai kai nori visko ir daug tai ne visada gaunasi.

LT

LT portretas
As didziuojos Meilutye ...ir jos energjai ,bet ji yra zlugdoma LIETUVOJE del zemos treneriu kompetencijos

P.Morkūnas

P.Morkūnas portretas
Sveikinu Rūtą. Aš didžiuojuosi, kad ji pelnė auksą olimpiadoje...ir to užtenka. o jei dar ir 2 antros vietos Europoje irgi man gražu. Niurgzliams siūlau- pabandykite Jūs pakartoti jos rezultatus!