Žemesnės lygos klubus nugalėję „Riteriai“ ir „Panevėžys“ – LFF taurės pusfinalyje

Pirmadienio vakarą paaiškėjo pirmieji LFF taurės pusfinalių dalyviai, kuriais tapo „Panevėžio“ ir Vilniaus „Riterių“ futbolininkai.

„Panevėžys“ išvykoje be didesnio vargo 3:0 nugalėjo Kauno „Hegelmann Litauen“ ekipą.

Jorge Eliasas 17 minutę išniro visiškai laisvas priešais vartus, sulaukė puikaus perdavimo ir be didelio vargo vienu lietimu išvedė svečius į priekį.

Jau 22-ąją minutę skirtumą padvigubino iš gan aštraus kampo kamuolį į vartus pasiuntęs Ernestas Veliulis.

Taškus šiose rungtynėse sudėliojo Rafaelis Floro, kuris pasižymėjo 82-ąją minutę.

Kiek vėliau prasidėjo mačas Alytuje, kur vietos „Dainava“ priėmė Vilniaus „Riterius“. Po įtemptos kovos „Riteriai“ nugalėjo Pirmoje lygoje žaidžiančius alytiškius 2:0.

Beje, prie šoninės linijos pirmadienį debiutavo vos prieš keletą valandų oficialiai pristatytas naujasis vilniečių treneris iš Suomijos Tommi Pikkarainenas.

Į priekį svečius Alytuje išvedė Deividas Malžinskas, kuris atsilaisvino šalia vartų, sulaukė puikaus perdavimo ir galva pelnė įvartį 37-ąją minutę.

Nors „Dainava“ bandė kurti ir turėjo gerų progų pasižymėti, įvartis į „Riterių“ vartus taip ir neįkrito, o tašką padėjo 89-ąją minutę kamuolį į tinklą pasiuntė Dovydas Virkšas.