„Žalgirio“ futbolininkai pralaimėjo Kipro komandai

UEFA Europos lygos kvalifikacinio etapo rungtynėms Lenkijoje besirengiantis Lietuvos vicečempionas VMFD „Žalgiris“ trečiosiose kontrolinėse rungtynėse šeštadienį 1:2 (1:0) nusileido Kipro pirmenybių bronzos medalininkei Nikosijos „Omonia“ vienuolikei.

Žalgiriečiai pirmavo po tikslaus Ramūno Radavičiaus (28 min.) smūgio pirmojo kėlinio viduryje.

Antrajame kėlinyje varžovų gretose pasižymėjo angolietis Freddy (66 min. iš 11 m baudinio) ir portugalas Renato Margaca (75 min.).

Tai antroji sostinės klubo nesėkmė kontrolinių rungtynių cikle Lenkijoje: pirmąsias kontrolines rungtynes „Žalgirio“ futbolininkai 1:3 (0:2) pralaimėjo Kipro čempionui Limasolio AEL klubui, o antrajame susitikime 2:1 (1:1) įveikė dešimtą vietą Lenkijos I lygoje (antra pagal pajėgumą) praėjusį sezoną užėmusią Poznanės „Warta“ vienuolikę.

Šiame straipsnyje: futbolas