Vokietijos futbolo taurė atiteko Miuncheno „Bayern“ komandai

Aštuonioliktą kartą klubo istorijoje bei trečią sykį per keturis pastaruosius sezonus Vokietijos futbolo taurę (DFC Cup) iškovojo šalies čempionė Miuncheno „Bayern“ vienuolikė, šeštadienį finale po 11 m baudinių serijos 4:3 nugalėjusi 2012 metų prizo savininkus Dortmundo „Borussia“ futbolininkus.

Nugalėtojų vartininkas Manuelis Neueris atrėmė Sveno Benderio smūgį, o Sokratis Papastathopoulos nuo 11 m žymos smūgiavo netaikliai.

Savo ruožtu „Borussia“ vartininkas Romanas Buerkis atrėmė Joshua Kimmich'o smūgį.

Normalus rungtynių laikas ir pratęsimas nugalėtojo neišaiškino – 0:0.

Šis mačas buvo paskutinis šešis titulus su „Bayern“ iškovojusiam vyriausiajam treneriui Pepui Guardiolai – ispanas kitame sezone treniruos „Manchester City“ (Anglija) ekipą.

Miuncheno klubas per vieną sezoną Vokietijos pirmenybes laimėjo ir šalies taurę iškovojo jau vienuoliktą kartą.

Šiame straipsnyje: BayernfutbolasVokietijos taurė