„Vėtra“ įveikė „Kauną“ ir įgijo pranašumą kovoje dėl bronzos

Prieš paskutinį A lygos turą kovoje dėl bronzos pranašumą įgijo Vilniaus "Vėtros" ekipa. Sostinės klubas po rezultatyvios kovos antrą kartą šį sezoną svečiuose 2-3 parklupdė "Kauno" ekipą ir turnyrinėje lentelėje pasivijo Marijampolės "Sūduvą".

Rungtynių pradžia buvo gana rami, abi komandos žaidė apylygiai. Progą turėjo L.Aničičius, tačiau iš maždaug dešimties metrų jo smūgiuotą kamuolį atrėmė P.Valinčius.

15 mačo minutę uždirbtas kampinis prie "Kauno" vartų, bet nieko pavojingo vilniečiams šiame epizode išpešti nepavyko.

29 rungtynių minutę, po V.Lukšos pakelto kampinio, galva į vartus smūgiavo T.Miklinevičius, tačiau savo komandą šiame epizode išgelbėjo P.Valinčius.

Nors pirmojo kėlinio pabaigoje "Kaunas" užspaudė varžovus jų aikštės pusėje, atakos dažniausiai baigdavosi netiksliais perdavimais. Rezultatas 0-0.

Antrajame kėlinyje, 59 minutę, G.Butavičius uždirba kampinį svečiams, G.Butrimavičius jį atlieka, tačiau kauniečiai kamuolį dar kartą pasiunčia už vartų linijos. Po antrojo kampinio "Vėtra" išsiveržia į priekį - M.Andraščikas galva siunčia kamuolį į kairįjį vartų kampą. 1-0 svečių naudai. 63 minutę rezultatą išlygina (1-1) L.Aničičius, kai, po N.Valskio perdavimo, kamuolį į vartus pasiunčia iš arti.

70 minutę, po baudos smūgio, neužtikrintai vartuose sužaidė L.Vertelis, kuris kamuolį atmušė prieš save ir pirmasis prie kamuolio pribėgęs R.Vežėvičius iš kelių metrų įmušė į tuščių vartų tinklą. "Vėtra" priekyje - 2-1. 74 min. M.Andraščikas gražiu baudos smūgiu iš 20 metrų "nuginkluoja" L.Vertelį. "Vėtra" didina savo persvarą iki 3-1.

Pačioje rungtynių pabaigoje, 90 minutę, N.Valskis muša gražų įvartį - saugas susistabdė kamuolį kairėje baudos aikštelės pusėje ir technišku smūgiu iš maždaug 15 metrų pasiuntė kamuolį į vartų tinklą. Rungtynės baigiasi minimalia svečių pergale 3-2.

"Kaunas": L.Vertelis; Arouri, Bagužis, Zelmikas, Činikas; Valskis, Lukša, Pilibaitis (67' Radžius), Miklinevičius, Laurišas (9' Rogerio); Aničič (78' Mamič).

"Vėtra": Valinčius; Kazlauskas, Kijanskas, Cvetanovski, A.Jankauskas; Paulauskas, Butrimavičius, Andraščik, Kulbis (46' Razulis), Butavičius (65' Vėževičius); Grigaitis.

Šiame straipsnyje: futbolasFBK Kaunasvėtra