Uostamiesčio salės futbolo čempionate – K. Urbaičio įvarčių kruša

9 įvarčiai per vienerias rungtynes. Tokiu rezultatyvumu Klaipėdos salės futbolo pirmenybėse nustebino „Gargždų pramogų–Litimberos“ futbolininkas Karolis Urbaitis.

Pelnęs pirmuosius keturis įvarčius, Lietuvos 1-osios lygos čempionate rungtyniaujančios Gargždų „Bangos“ gynėjas ir toliau buvo didžiausiu duobkasiu „Baltų“ komandai. Čempionų vardą ginantys pramogų pasaulio atstovai iškovojo triuškinamą pergalę 12:0. Po pirmojo kėlinio jų persvara buvo gana trapi – 2:0.

Antrojo turo dėmesio centre buvo vienų iš pirmenybių favoritų – „Klaipėdos universiteto“ ir „Nauticos“ dvikova. Iki pertraukos vicečempionai – studentai buvo priekyje kukliu skirtumu – 2:1. Antroje rungtynių pusėje nuolatiniai pirmenybių prizininkai – „Klaipėdos universiteto“ futbolininkai akivaizdžiai dominavo ir laimėjo susitikimą 7:1.

Pagal panašų scenarijų vyko dvejos rungtynės, kuriose pirmuosius kėlinius laimėjusios ekipos neišsaugojo persvaros. „Sakuonos–Plikių“ penketukas po pirmųjų 25 minučių 1:0 pirmavo prieš lygos debiutantus – „PM-Ararato“ žaidėjus, tačiau po pertraukos pastaroji komanda pelnė 6 įvarčius ir čempionate iškovojo antrąją pergalę.

Iki pertraukos gerai sekėsi ir „Saremos“ ekipai, 1:0 lenkusiai „Bočius“ Kiek atsipūtę „Bočiai“ perėmė iniciatyvą ir pelnę tris „sausus“ įvarčius nugalėjo 3:1.

Nuožmiausia antrojo turo kova vyko tarp „Titanic“ ir KUSK komandų. Pergalingą įvartį įmušęs KUSK penketuko narys Algimantas Bačanskis, varžovus paskandino per paskutiniąsias sekundes – 4:3.

Dar vienas triuškinamas rezultatas buvo užfiksuotas „Irenitos“ ir „Kruopos“ varžybose. „Irenitos“ persvara nekėlė abejonių nuo pirmųjų minučių – 14:2.

Po dviejų turų po 6 taškus turi tris komandos – „Klaipėdos universitetas“, „Gargždų pramogos–Litimbera“, „PM–Ararat“.