Uostamiesčio klubų dvikovoje - lygiosios

Šeštadienį Lietuvos futbolo "SMScredit.lt A lygje" vykusi uostamiesčio kubų - "Atlanto" ir "Klaipėdos granito" - dvikova baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0).

Pirmajame kėlinyje Ovidijus Verbickas (7 min.) išvedė "Atlantą" į priekį, o antrajame kėlinyje Juro Pejičius (53 min.) išlygino rezultatą.

Po šio susitikimo "Atlanto" futbolininkai su 32 taškais liko ketvirtoje vietoje, o 15-ą tašką iškovojusi "Klaipėdos granito" ekipa liko devinta.

Dešimties komandų turnyre pirmauja čempiono titulą ginantis Vilniaus "Žalgiris" (49 tšk.), lenkiantis Trakų "Trakų" (41 tšk.) klubą ir Kauno "Spyrio" (35 taškai) vienuolikę.

"SMScredit.lt A lygos" turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10.Šiaulių "Šiauliai"       19  1  5  13  14:46   8

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai - po 17 įvarčių - Andrejus Paniukovas ("Atlantas") ir Tomas Radzinevičius ("Sūduva").