UEFA Čempionų lygos taurės savininkas laimėjo pirmąsias aštuntfinalio rungtynes

Trečiadienį sužaistos dar dvejos 2014-2015 metų sezono UEFA Čempionų lygos futbolo turnyro aštuntfinalio rungtynės, kuriose ir vėl šeimininkams nepavyko iškovoti pergalės.

Pergalę svečiuose iškovojo nugalėtojos titulą ginantis Madrido "Real" (Ispanija) klubas, Vokietijoje 2:0 (1:0) įveikęs Gelzenkircheno "Schalke 04" (Vokietija) futbolininkus.

Po įvartį į šeimininkų vartus įmušė Cristiano Ronaldo (26 min.) ir Marcelo (79 min.).

Kitas pirmasis aštuntfinalio susitikimas tarp "Basel" (Šveicarija) ir "Porto" (Portugalija) vienuolikių baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0).

Pirmajame kėlinyje šeimininkus į priekį išvedė Derlis Gonzalezas (11 min.), o antrajame kėlinyje rezultatą išlygino Danilo (79 min. iš 11 m baudinio).

Atsakomosios rungtynės Ispanijoje ir Portugalijoje bus žaidžiamos kovo 10 dieną.

2014-2015 metų sezono UEFA Čempionų lygos nugalėtojas paaiškės ateinančių metų birželio 6 dieną Berlyno (Vokietija) olimpiniame stadione.