UEFA Čempionų lygoje baigėsi grupių etapas

Trečiadienį Čempionų lygoje baigėsi E, G, H ir F grupių etapai. Paaiškėjo dar aštuonios komandos, kurios pateko į kitą etapą, o vienose iš rungtynių turnyre debiutavo Lietuvos teisėjų brigada.

F grupė

Madrido „Real“ 2:2 namuose neįveikė Dortmundo „Borussia“ klubo ir liko antras F grupėje.

28-ąją minutę Madrido klubą į priekį išvedė Karimas Benzema. Antrajame kėlinyje puolėjas pridėjo dar vieną įvartį.

60-ąją minutę rezultatą sušvelnino Pierre-Emerickas Aubameyangas. 88-ąją minutę Marco Reusas išplėšė lygiąsias Dortmundo klubui.

Abi ekipos jau seniau buvo užsitikrinusios vietą kitame etape.

„Real“ – „Borussia“ 2:2

„Legia“ – „Sporting“ 1:0

30' Guilherme [1:0]

Parsisiųsti Excel formatu

1.  „Borussia“  6  4  2  0  21:9  14

2.  „Real“  6  3  3  0  16:10  12

3.  „Legia“  6  1  1  4  9:24  4

4.  „Sporting“  6  1  0  5  5:8  3

E grupė

Leverkūzene įvyko istorinės rungtynės Lietuvai. Pirmą kartą Čempionų lygoje teisėjavo lietuvių teisėjų brigada – Gediminas Mažeika, Vytautas Šimkus, Sergejus Slyva, Vytenis Kazlauskas ir Donatas Rumšas.

Vokietijos klubas 3:0 nugalėjo „Monaco“ ekipą. 30-ąją minutę įmušė Vladlenas Yurchenko.

Antrajame kėlinyje po įvartį pridėjo Julianas Brandtas ir į savus vartus įsimušęs Morganas De Sanctis.

Rungtynių pabaigoje Lietuvos teisėjų brigada paskyrė 11 metrų baudinį į „Monaco“ vartus. Nors Wendellas Borgesas į vartus nepataikė, jo smūgiuotas kamuolys atsimušė M.De Sanctis į nugarą ir pateko į vartus.

Į kitą etapą pateko „Bayer“ ir „Monaco“ klubai.

„Bayer“ – „Monaco“ 3:0

„Tottenham“ – CSKA 3:1

33' A.Dzagoevas [0:1]

38' B.Alli [1:1]

45' H.Kane'as [2:1]

78' I.Akinfeevas [3:1] į savus vartus

1.  „Monaco“  6  3  2  1  9:7  11

2.  „Bayer“  6  2  4  0  8:4  10

3.  „Tottenham“  6  2  1  3  6:6  7

4.  CSKA  6  0  3  3  5:11  3

H grupė

Turino „Juventus“ namuose 2:0 nugalėjo Zagrebo „Dinamo“.

Įvarčius įmušė Gonzalo Higuainas ir Daniele Rugani.

Į kitą etapą pateko „Juventus“ ir „Sevilla“.

„Juventus“ – „Dinamo“ 2:0

„Olympique“ – „Sevilla“ 0:0

1.  „Juventus“  6  4  2  0  11:2  14

2.  „Sevilla“  6  3  2  1  7:3  11

3.  „Lyon“  6  2  2  2  5:3  8

4.  „Dinamo“  6  0  0  6  0:„Porto“ namuose 5:0 nugalėjo „Leicester City“ ir užsitikrino vietą kitame etape.

Portugalijos klubui pergalę užtikrino du Andre Silvos, Jesuso Coronos, Yacine Brahimi ir Diogo Jotos įvarčiai.

„Kobenhavn“ klubas Belgijoje 2:0 nugalėjo „Brugge“ ekipą.

8-ąją minutę į savus vartus įsimušė Brandonas Mechele. Mathias Jørgensenas užtikrino Kopenhagos ekipos pergalę 15-ąją minutę.

„Brugge“ – „Kobenhavn“ 0:2

„Porto“ – „Leicester City“ 5:0

1.  „Leicester“  6  4  1  1  7:6  13

2.  „FC Porto“  6  3  2  1  9:3  11

3.  „FC Copenhagen“  6  2  3  1  7:2  9