U-18 rinktinė nenusileido Vokietijos bendraamžiams

Lietuvos U-18 rinktinė draugiškose rungtynėse nenusileido Vokietijos bendraamžiams - Valdo Ivanausko auklėtiniai svečiuose sužaidė lygiosiomis 1-1, rašo Futbolas.lt.

Susitikimas vyko Norderstedto "Edmund-Plambeck" stadione, į kurį susirinko keli tūkstančiai žiūrovų.

Pirmajame kėlinyje lietuviai žaidė sėkmingiau ir pirmasis mačo įvartis krito būtent į šeimininkų vartus. Baudos aikštelėje varžovus "užspaudę" lietuviai pergudravo vokiečių gynybą ir 29 min. pasižymėjo Arminas Vaskela.

Lietuvos U-18 persvara truko iki 75 minutės, kai priešininkai sugebėjo išlyginti rezultatą - Pascalis Grossas prasiveržė dešiniuoju kraštu, apžaidė du lietuvių gynėjus ir maždaug iš 11 metrų taikliai smūgiavo į vartus.

Mačo pabaigoje šeimininkai daugiau atakavo, bet pergalę galėjo išplėšti ir lietuvių jaunimas.

"Lietuviai susitiko su techniškai galingesniais varžovais, tačiau noru ir užsispyrimu iškovojo teigiamą rezultatą, o žaidimas aikštėje atspindėjo galutinę rungtynių baigtį", - teigė rungtynes stebėjęs rinktinių direktorius Robertas Tautkus.

Šiame straipsnyje: futbolasU-18 rinktinė