Šeštadienį Lietuvos futbolo A lygoje Gargždų “Banga” namie iškovojo tašką žaisdama su Klaipėdos “Atlantu” – 0:0. Pirmame kėlinyje abi komandos žaidė vangiai. Gargždiškiai rūpinosi savo vartų saugumu, o klaipėdiečiai atakavo pasyviai.

“Atlanto” tikslus palengvino pirmo kėlinio pabaigoje “Bangos” žaidėjo Andriaus Butkaus gauta antra geltona kortelė. Įgiję kiekybinį pranašumą, klaipėdiečiai perėmė iniciatyvą. Bet jiems niekaip nesisekė pelnyti įvarčio. Į Lietuvos rinktinę pakviesti Evaldas Razulis ir Tadas Eliošius turėjo puikias progas nuginkluoti vartininką Rimantą Bogužą, bet jomis nepasinaudojo. Kitame pavojingame epizode Karolis Urbutis išmušė kamuolį nuo savų vartų linijos.

Progą turėjo ir “Banga”. Kontratakoje Evaldo Grigaičio smūgiuotas kamuolys pralėkė greta virpsto. Rungtynės taip ir baigėsi – 0:0.