„Tottenham Hotspur“ sutriuškino „Everton“ ekipą

Į legendinį „Wembley“ stadioną susirinkę daugiau nei 76 tūkstančiai sirgalių išvydo savo komandos pergalę. Londono „Tottenham Hotspur“ net 4:0 (1:0) sutriuškino Liverpulio „Everton“.

Pirmasis įvartis krito 26-ąją minutę, kai Serge'o Aurier perdavimą suradęs Heungas-Min Sonas nukreipė kamuolį į tinklą.

Po pertraukos 47-ąją ir 59-ąją minutėmis pasižymėjo Harry Kane'as. Abiejuose epizoduose jam lyg ant lėkštutės kamuolį priešais vartus padėjo komandos draugai.

Taškus ant „i“ šiame mače sudėliojo Christainas Eriksenas. Po nuostabios kombinacijos 81-ąją minutę jis gražiu smūgiu mušė ketvirtą savo komandos įvartį.

Po šios pergalės „Tottenham Hotspur“ (44 tšk.) pagal taškus išsilygino su „Liverpool“ ir yra penktoje vietoje. Tiesa, Jurgeno Kloppo auklėtiniai savo 23-ojo turo susitikimą dar žais.

„Everton“ su 27 taškais „Premier“ lygoje žengia devintoje pozicijoje.