„Tottenham“ antrąkart iš eilės neįveikė trečios lygos klubo

Londono „Tottenham“ komanda antras savo rungtynes iš eilės sužaidė lygiosiomis. Šį kartą Andre Villas-Boaso auklėtiniai su „Colchester United“ klubu sužaidė be įvarčių 0-0.

Šiame mače nežaidė Garethas Bale‘as ir Aaronas Lennonas, kuriems abiems dėl smulkių sumušimų buvo leista pailsėti. Visgi ir be šių žaidėjų „Tottenham“ žaidė gan stipria sudėtimi.

Tačiau pirmąją realią progą pasižymėti sukūrė „Colchester“ ekipa, kai buvęs „Arsenal“ auklėtinis Sanchezas Wattas savo smūgiu sudrebino „Tottenham“ vartų konstrukcijas. Kitoje aikštės pusėje pastebimas buvo Androsas Towsendas, tačiau antrosios Anglijos lygos klubo vartus patikimai saugojo iš „Chelsea“ klubo pasiskolintas Samas Walkeris.

Pirmajame kėlinyje komandos ir toliau rengė pavojingas atakas. „Tottenham“ klube kelis šansus turėjo jaunasis Yago Falque, o šeimininkų gretose stiprų smūgį atliko Freddie Searsas, tačiau Bradas Friedelis sužaidė sėkmingai.

Per pertrauką A.Villas-Boasas atliko septynis ketimus ir aikštę žengė tokie futbolininkai kaip Jermainas Defoe, Hugo Llorisas ir Scottas Parkeris.

H.Llorisui gan greitai teko pasitikrinti savo reakciją, tačiau Prancūzijos rinktinės vartininkas atlaikė F.Searso smūgį. „Tottenham“ klube vos įvarčio neįmušė jaunasis puolėjas Harry Kane‘as. Taip pat aktyviai rungtyniavo jau minėtas A.Townsendas.

Turbūt geriausią rungtynių progą pasižymėti turėjo H.Kane‘as. Sužaidus kiek daugiau nei 70 minučių 19-metis puolėjas išbėgo vienas prieš vartus, tačiau jo smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą, o po kelių sekundžių atsidūrė ir vartininko rankose.

Paskutinėmis mačo minutėmis komandos taip nebesistengė ir įvarčių šiose rungtynėse taip ir nebuvo. Taigi „Tottenham“ klubui tai buvo antrosios lygiosios iš eilės rungtyniaujant prieš trečiosios Anglijos lygos klubu. Paminėsime, kad dabar „Tottenham“ vyks į Honkongą.