A. Švrljuga: apie mano įvartį nieko sakyti nereikia, užtenka pamatyti

Galbūt gražiausią sezono įvartį Lietuvoje įmušęs Marijampolės „Sūduvos“ saugas Andro Švrljuga sako, kad svarbesnė yra komandos pergalė.

Marijampoliečiai šeštadienį išvykoje tvirtai įveikė Kauno „Stumbrą“ 4:1 (3:0).

„Manau, apie mano įvartį nieko nereikia sakyti - užtenka jį pamatyti, - po rungtynių šypsojosi kroatas. - Svarbiausia, kad laimėjome rungtynes, nes „Stumbras“ yra gera komanda, jie turi individualiai stiprių žaidėjų. Pradėjome rungtynes gerai, turėjome daug motyvacijos, todėl įmušėme greitą įvartį. Gaila, kad nepavyko įmušti baudinio, tačiau po pirmojo kėlinio pirmavome 3:0. Tad viskas buvo gerai“.

Pergalė Kaune „Sūduvą“ atvedė prie pat antrojo klubo istorijoje čempionų titulo. Vilniaus „Žalgiris“ namie nesugebėjo įveikti Klaipėdos „Atlanto“ (0:0), todėl komandoms likus sužaisti po dvejas rungtynes lyderius - „Sūduvą“ ir „Žalgirį“ - skiria net 5 taškai. Tai reiškia, kad marijampoliečiams, norint apginti titulą, dabar užtenka trečiadienį nugalėti tą patį „Atlantą“ (rungtynių Marijampolėje pradžia - 20 val.).

„Tikiuosi, kad per rungtynes tribūnose bus daug žmonių, nes mus tai stumia į priekį“, - sakė A. Švrljuga.

Tuo metu „Sūduvos“ vyriausiasis treneris Vladimiras Čeburinas džiaugėsi pergale, nors ir nebuvo viskuo patenkintas.

„Tikėjomės sunkių rungtynių, nes pastarosios „Stumbro“ rungtynės buvo įdomios, gražios. Įmušėme greitai įvartį, netrukus galėjome įmušti dar kartą, bet vartininkas atrėmė baudinį. Ką darysi, jis gerai sužaidė, visko būna. Po to vis tiek įmušėme antrą įvartį, trečią, tad galiu pasakyti, kad pirmąjį kėlinį sužaidėme gerai, - kalbėjo treneris. - Per pertrauką kalbėjome, kad reikia tęsti darbą, neleisti varžovams įsižaisti. Vis dėlto varžovai įmušė. Mes atsakėme savo įvarčiu, galėjome įmušti daugiau, tačiau darėme klaidas, kurios leisdavo varžovams rengti kontratakas. Prasidėjo atviras futbolas, kuris patinka žiūrovams, tačiau komandai nėra naudingas. Vis dėlto pergalė yra, nagrinėsime savo klaidas ir eisime toliau“.