Sukurtomis progomis nepasinaudojęs „Ekranas“ savo aikštėje nusileido islandams

Panevėžio "Ekranas" pirmąsias UEFA Čempionų lygos antrojo kvalifikacinio etapo rungtynes savo aikštėje 0:1 pralaimėjo Islandijos čempionams FH "Hafnarfjördur" futbolininkams.

Mačą kur kas aktyviau pradėjo "Ekranas". Svečiai dvikovos pradžioje turėjo gintis ir nebuvo net priartėję prie aikštės šeimininkų vartų. Panevėžiečiai svečius vis labiau spaudė. Islandams dažnai tekdavo Lietuvos čempionų atakas nutraukti pražangomis. Vėliau įsidrąsino ir svečiai, tačiau Panevėžio komandos gynėjai žaidė užtikrintai.

Pirmojo kėlinio viduryje įsiminė pavojingas D. Norvilo smūgis.

29-ą minutę į "Ekrano" vartus krito įvartis, nulėmęs rungtynių baigtį. Po baudos smūgio pakeltą kamuolį galva į vartus nukreipė  P. Vedarssonas. Netrukus kamuolys atsidūrė ir FH "Hafnarfjördur" vartuose, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę.

43-ią minutę po Vaido Slavicko baudos smūgio varžovus nuo įvarčio išgelbėjo virpstas. Pirmąjį kėlinį "Ekranas" pralaimėjo 0:1.

Po pertraukos iniciatyvą perėmė Panevėžio futbolininkai, jie sukūrė nemažai pavojingų momentų. Deja, nė vienas jų nebuvo išnaudotas.

73 min. islandams vėl nusišypsojo sėkmė. Šį kartą nuo įvarčio juos išgelbėjo skersinis.

Mačo pabaigoje Fortūna trečią kartą pademonstravo, kad yra svečių pusėje. Po Igorio Kozlovo smūgio galva kamuolys pasitinko ne vartų tinklą, bet skersinį. Tad "Ekrano" futbolininkai nusileido varžovams 0:1.