„Sūduva“ savo aikštėje nutraukė ilgą „Žalgirio“ pergalių seriją

Lietuvos futbolo A lygos čempionate nutrūko ilga Vilniaus "Žalgirio" pergalių serija. Sostinės komanda pirmadienį su Marijampolės "Sūduva" sužaidė lygiosiomis 1:1. Iki šio mačo vilniečiai buvo laimėję 11 rungtynių iš eilės.

Nutrūko ir "Sūduvos"  pergalių serija. Tiesa, ji buvo kur kas kuklesnė - penki iš eilės laimėti susitikimai.

Marijampoliečiai pirmajame kėlinyje turėjo progų nuginkluoti "Žalgirio" vartininką Armantą Vitkauską, tačiau jomis nepasinaudojo.

Pirmojo kėlinio viduryje "Sūduvos" žaidėjas Valentinas Baranovskis vienas atsidūrė prieš A.Vitkauską, tačiau nesugebėjo jo pergudrauti. Tuoj pat žalgiriečius po Nerijaus Valskio smūgio išgelbėjo virpstas. Pirmojo kėlinio pabaigoje po V.Baranovskio smūgio kamuolys praskriejo šalia virpsto. Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių.

Po pertraukos pirmieji įvartį pelnė vilniečiai. 71 minutę pasižymėjo rezultatyviausias "Žalgirio" futbolininkas Kamilis Bilinskis.

Pačioje mačo pabaigoje aikštės šeimininkus nuo pralaimėjimo išgelbėjo Tomas Radzinevičius. Sulaukęs perdavimo baudos aikštelėje jis iš kelių metrų spyrė taikliai - 1:1.

"Žalgiriui" pergalę galėjo išplėšti Andrius Velička. Jis suklaidino "Sūduvos" gynėjus, tačiau puolėjo spirtas kamuolys atsitrenkė į virpstą.

"Sūduva" 1 - 1 (0 - 0) "Žalgiris"

71' [0 - 1] K. Bilinskis

87' [1 - 1] T. Radzinevičius