Staigmena Kaune: Vilniaus „Žalgiris“ neįveikė „Stumbro“

Lietuvos futbolo A lygos rungtynėse Kaune „Stumbras“ sužaidė lygiosiomis 1:1 su čempionato lyderiu Vilniaus „Žalgiriu“.

Penki įvarčiai į Utenos „Utenio“, penki – į „Jonavos“ vartus. Taip čempionas pastaruoju metu pasismagino su apatinės turnyro lentelės dalies komandomis.

Tačiau Kaune puolimo mašina sustojo ir „Žalgiris“ sukrapštė tik lygiąsias.

Pirmo kėlinio viduryje „Žalgirio“ treneriai buvo priversti atlikti keitimą. Aikštę paliko traumą patyręs Serge'as Nyuiadzi, jį pakeitė Vytautas Lukša.

47-ąją minutę baudos smūgis prie „Žalgirio" vartų virto pirmuoju įvarčiu. Po L.Matčarašvilio perdavimo žalgiriečiai nesėkmingai mėgino išmušti kamuolį, pastarasis atšoko Lukui Artimavičiui, o šis nukreipė jį į vartus.

66-ąją minutę rezultatą išlygino po keitimo pasirodęs V.Lukša. Žalgiriečiai apgulė varžovų vartus. „Stumbro" futbolininkai atsimušinėjo, bet galiausiai suklydo prie savo baudos aikštelės, kamuolys atiteko V.Lukšai, kuris galingu smūgiu pasiuntė jį į vartus.

Kauno „Stumbras“ turnyrinėje lentelėje su 21 tašku rikiuojasi tik šeštas.

Vilniaus „Žalgiris“ su 51 tašku yra čempionato lyderis ir net 10 taškų lenkia antroje vietoje esančius „Trakus“.

Šiame straipsnyje: StumbrasŽalgirisfutbolas