S.Mikoliūnas gali nežaisti apie du mėnesius

Lietuvos rinktinės ir Edinburgo "Hearts" ekipos saugas Saulius Mikoliūnas patyrė rimtą traumą ir dėl šios priežasties nerungtyniaus du mėnesius.

S.Mikoliūnas susižeidė Škotijos "Premier" lygos rungtynėse su "St.Mirren" ekipa. Dvikovą "Hearts" laimėjo rezultatu 1-0, bet lietuvis žaidė tik pusę pirmojo kėlinio.

26 susitikimo minutę S.Mikoliūno smūgį blokavo Johnas Potteris. Lietuvis rungtynių tęsti negalėjo ir iš karto buvo pakeistas. Vėliau tyrimų metu paaiškėjo, kad saugui pažeisti kelio raiščiai, todėl kurį laiką jam teks priverstinai pailsėti.

"Manau, kad jis kurį laiką tikrai negalės žaisti, tai labai rimta trauma. Jis spyrė į kamuolį ir į jo koją pataikė varžovas. Dar nežinau, ar jam prireiks operacijos, tačiau dėl to kalbėsime su gydytojais", - situaciją komentavo "Hearts" ekipos vyriausiasis treneris Csaba Laszlo.

S.Mikoliūnas nebuvo įtrauktas į Lietuvos rinktinės sąrašą kitos savaitės draugiškoms rungtynėms su Moldova ir Estija. Iš "Hearts" klubo į komandą pakviestas tik gynėjas Marius Žaliūkas.