A lyga: „Šiauliai“ Panevėžyje nukovė „Ekraną“

Ketvirtadienį paskutiniosiose Lietuvos futbolo "SMScredit.lt A lygos" XXVII turo rungtynėse Šiaulių "Šiaulių" klubas svečiuose 3:2 (1:1) įveikė Panevėžio "Ekrano" vienuolikę ir, iškovojęs devintąją pergalę, su 29 taškais pakilo į aštuntąją vietą.

Dešimtąją nesėkmę patyrę panevėžiečiai su 35 taškais lieka šeštojoje pozicijoje.

Jau 12-ą minutę Paulius Daukša išvedė šeimininkus į priekį, tačiau dar iki pertraukos rezultatyviausias čempionato žaidėjas Niko Tokičius (34 min.) išlygino rezultatą, o antrojo kėlinio pradžioje du įvarčius į šeimininkų vartus įmušę Rokas Gedminas (47 ir 54 min.) išvedė šiauliečius į priekį - 3:1.

"Ekrano" žaidėjams iki susitikimo pabaigos tik pavyko sušvelninti rezultatą po tikslaus Elivelto (63 min.) smūgio.

Dešimties komandų turnyre pirmauja čempiono titulą ginantis Vilniaus MFD "Žalgiris" (64 tšk.), lenkiantis Trakų "Trakų" (50 tšk.) klubą bei Pakruojo "Kruojos" (49 taškai) vienuolikę.

"SMScredit.lt A lygos" turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

10.Alytaus "Dainava"        27   1  2  24    9:125  5

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas - 14 įvarčių - Niko Tokičius ("Šiauliai").