„Sevilla“ – antroji Ispanijos futbolo taurės finalo dalyvė

Gegužės 21-ą dieną 2015-2016 metų sezono Ispanijos futbolo taurės (Copa del Rey) turnyro finale šalies čempionė ir prizo savininkė „Barcelona“ vienuolikė žais su „Sevilla“ komanda.

Tai paaiškėjo po ketvirtadienį sužaistų kitų atsakomųjų pusfinalio rungtynių tarp Vido „Celta“ ir „Sevilla“ ekipų, kurios baigėsi lygiosiomis 2:2 (1:0).

Aikštės šeimininkai po dviejų tikslių Iago Aspaso (35 ir 55 min.) smūgių pirmavo 2:0, tačiau Everas Banega (57 min.) sušvelnino rezultatą, o išlyginamąjį įvartį į šeimininkų vartus įmušė Jevgenijus Konoplianka (87 min.).

Susitikimo eigą šeimininkams palankia linkme dar galėjo nukreipti Johnas Guidetti's, 60-ą minutę nerealizavęs 11 metrų baudinio.

Dvikovą svečiai baigė be pašalinto iš aikštės Steveno N'Zonzio (90+3 min.).

Pirmąjį šių komandų susitikimą namuose „Sevilla“ laimėjo 4:0 ir finale žais aštuntą kartą, tačiau po šešerių metų pertraukos. Penkis kartus šalies taurę laimėję „Sevilla“ futbolininkai paskutinį kartą šiuo trofėjumi džiaugėsi 2010 metais.

27-is kartus Ispanijos taurę laimėjusi „Barcelona“ komanda šio turnyro finale žais 38-tą kartą bei penktą kartą per šešerius pastaruosius metus.