Robertas Poškus pelnė pirmą įvartį Izraelyje

Izraelio „Ligat Al" čempionate sėkmingai rungtyniauja Lietuvos rinktinės puolėjas Robertas Poškus.

Ketvirtajame ture lietuvio „Bnei Sakhnin" ekipa namuose susitiko su vienu turnyro lyderių Tel Avivo „Maccabi".

„Bnei Sakhin" atsilikinėjo 0:2, tačiau antrajame kėlinyje sugebėjo rezultatą išlyginti. Vis dėlto iškovoti taško arabų regioną atstovaujančiai ekipai nepavyko - likus 15 minučių iki finalinio švilpuko Ilya Yavruyanas išplėšė „Maccabi" komandai pergalę 3:2.

Neseniai sutartį su „Bnei Sakhin" pasirašęs Robertas Poškus šiame mače 56-ąją minutę pelnė pirmą savo ekipos įvartį ir sušvelnino rezultatą 1:2.

Po šio pralaimėjimo „Bnei Sakhin" klubas tebeturi 1 tašką ir užima paskutinę 12-ąją vietą. Pirmauja 10 taškų turintis Natanjos „Maccabi".

Šiame straipsnyje: sportasfutbolasrobertas poškus