„Premier“ lyga: „Manchester City“ pakilo į antrąją vietą

Pirmadienį Anglijos „Premier“ lygoje „Manchester City“ 2:0 neturėjo vargo su „Bournemouth“ futbolininkais ir pakilo į antrą vietą čempionate.

Mančesterio ekipa jau 15-ąją minutę neteko neseniai prie klubo prisijungusio Gabrielio Jesuso, kuris patyrė traumą. Jį pakeitė Sergio Aguero.

29-ąją minutę varžovų gynybą pralaužė Raheemas Sterlingas, kurio prieš tai keli bandymai buvo sėkmingai atremti.

69-ąją minutę Tyrone Mingsas bandė išgelbėti savo ekipą nuo Sergio Aguero įvarčio, bet pasiuntė kamuolį į savus vartus.

Tai buvo penktos iš eilės Mančesterio klubo nepralaimėtos rungtynės ir trečia pergalė.

Mančesterio klubas su 52 taškais užima antrą vietą čempionate. Londono „Chelsea“ yra užtikrintas lygos lyderis su 60 taškų.

„Bournemouth“ ekipa su 26 taškais užima keturioliktą vietą.