„Premier“ lyga: Londono derbyje – įspūdinga „Arsenal“ pergalė

Pirmąją Naujųjų metų dieną Anglijos „Premier“ lygoje prasidėjo 21-as turas. Galingai metus pradėjo Londono „Arsenal“ klubas.

Londono derbyje „Arsenal“ 4:1 namuose sutriuškino „Fulham“.

Kanonieriams šios pergalės reikėjo po 1:5 pralaimėjimo „Liverpool“ ekipai.

25 minutę „Fulham“ gynybos sieną pralaužė Granitas Xhaka, kuris atsidūrė prieš vartus ir sulaukė puikaus perdavimo. Saugas susistabdė kamuolį koja ir nukreipė kamuolį į vartus.

55 minutę persvarą padvigubino Alexandre Lacazette'as, sulaukęs puikaus Seado Kolasinaco perdavimo. Prancūzas įmušė septintą įvartį šį sezoną.

69 minutę rezultatą sušvelnino ir intrigą sugrąžino Aboubakaras Kamara. Tiesa, neilgam.

Po dešimties minučių „Arsenal“ pergalę įtvirtino Aaronas Ramsey, o triuškinimą pratęsė Pierre-Emerickas Aubameyangas.

„Arsenal“ klube ir vėl nežaidė Mesutas Ozilas, kurį supa perėjimo gandai.

Dvyliktą pergalę iškovojęs „Arsenal“ sumažino atsilikimą nuo ketvirtoje vietoje esančio „Chelsea“ klubo iki dviejų taškų.

14 taškų teturintis „Fulham“ užima priešpaskutinę vietą Anglijos čempionate.

Pirmosiose turo rungtynėse „Leicester City“ po Jamie Vardy įvarčio 1:0 nugalėjo Liverpulio „Everton“.

Šiame straipsnyje: arsenalPremier lygaFulham