Ilgaamžio C. Ronaldo rekordai nukalė pergalę Portugalijos rinktinei

Galbūt Cristiano Ronaldo klubinė karjera suka žemėjančia kreive, tačiau Portugalijos rinktinėje puolėjas nesiliauja gerinti rekordus. 37-erių veterano vedama Portugalijos nacionalinė komanda pasaulio futbolo čempionatą pradėjo nelengva pergale. H grupėje rungtyniaujantys portugalai ketvirtadienio vakarą 3:2 palaužė Ganos rinktinę.

Pirmajame kėlinyje nė viena komanda neįmušė įvarčio, tačiau po pertraukos jie pasipylė kaip iš gausybės rago.

Pirmasis įvartis krito į Ganos vartus. Jį 65-ąją minutę iš 11 m. baudinio pelnė  Portugalijos rinktinės žvaigždė Cristiano Ronaldo. Jis tapo pirmuoju žaidėju istorijoje, įmušusiu įvarčius penkiuose pasaulio čempionatuose. Taip pat puolėjas buvo pripažintas geriausiu mačo žaidėju. Tokia garbė C.Ronaldo pasaulio čempionatų rungtynėse teko jau septintą kartą. Tai irgi naujas planetos rekordas.

73 min. rezultatą išlygino Andre Ayew. 78 min.  Portugalija vėl išsiveržė į priekį  – pasižymėjo Joao Felixas. 80 min. Portugalijai trečią įvartį pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs Rafaelis Leao – 3:1.

Rungtynių pabaigoje (89 min.) rezultatą sušvelnino Ganos rinktinės futbolininkas Osmanas Bukari – 3:2.

"Žengėme pirmą žingsnį, bet kol kas nieko nepasiekėme. Turime likti susikoncentravę ir vykdyti savo planą", - po susitikimo kalbėjo C. Ronaldo.

Tuo tarpu Ganos rinktinės vairininkas Otto Addo skundėsi teisėjais.

"Esu nusivylęs. Žinojome, kad Portugalija kontroliuos kamuolį, bet mes atidžiai gynėmės. Manau, kad teisėjas suklydo paskirdamas 11 m baudinį į mūsų vartus. Nepaisant šios klaidos, mes grįžome į kovą ir galėjome išlyginti rezultatą. Deja, nepasisekė", - dėstė Ganos rinktinės treneris.

var

var portretas
buxom išėję parūkyti..

V,L

V,L portretas
Tik nereikia girti portugalu - ju bjauri vaidyba kelia pasibjaurejima . Ir to pacio ronaldo baudinys toks pat.....