Pergalė prieš tauragiškius „Atlantą“ grąžino į A lygos lyderių trejetą

Trečiąją pergalę ketvirtosiose Lietuvos futbolo „SMScredit.lt A lygos“ rungtynėse iškovojo ir su 9 taškais į trečiąją vietą pakilo Klaipėdos „Atlantas“, šeštadienį svečiuose 1:0 (1:0) įveikęs penktąją nesėkmę iš eilės patyrusį devynių komandų turnyro autsaiderį Tauragės „Taurą“ (0 tšk.).

Vienintelį susitikimo įvartį pirmajame kėlinyje įmušė Evaldas Razulis (26 min.).

Pirmenybių lyderiu lieka šalies čempionas Panevėžio „Ekranas“ (11 tšk.), dviem taškais lenkiantis šalies vicečempioną Vilniaus MFD „Žalgirį“.

„Ekranas“ šeštadienį V turo susitikimą savo aikštėje su praėjusio sezono bronzos medalininke Marijampolės „Sūduva“ baigė lygiosiomis 2:2 (1:2).

Svečiai dusyk pirmavo po tikslių Rafaelio Ledesmos (20 min.) ir Nerijaus Valskio (44 min.) smūgių, tačiau pirmajame kėlinyje rezultatą išlygino Igoris Kozlovas, o pačioje susitikimo pabaigoje - Vitalijus Kavaliauskas (90+4 min.).

Praėjusio sezono bronzos medalininkė Marijampolės „Sūduva“ su 8 taškais smuktelėjo į ketvirtąją poziciją.

„SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

9. Tauragės "Tauras"            5 0 0 5  2:12  0

Rezultatyviausias lygos žaidėjas - 6 įvarčiai - Giorgis Alaverdašvilis („Šiauliai“).

antans

antans portretas
oi duosim zalgiriukui i skura treciadieni

Niko

Niko portretas
Apie savo miesto komandą parašo labai jau kukliai. Juokiasi iš Kiaušo, kad daro gramatines klaidas, o patys su aritmetika šlubuoja. Ekranas turi 10, o ne 11 taškų.