Pasiruošimą naujam sezonui „Tottenham“ pradėjo lygiosiomis, „Borussia“ pasiekė dar vieną pergalę

Vakar vakare nemažai Europos klubų žaidė draugiškus mačus. Savo pasiruošimą naujam sezonui pradėjo ir Londono „Tottenham“ klubas, kuris sužaidė draugiškas rungtynes su trečiosios lygos klubu „Swindon“.

„Tottenham“ klubas pirmasis šiame mače išsiveržė į priekį. Įvartį komandai pelnė ne kas kitas, o praėjusio sezono ekipos lyderis Garethas Bale‘as, kuris pasižymėjo 16 minutę atlikęs labai galingą smūgį.

Velso rinktinės žvaigždė ir toliau šiame mače rodė, kad yra geros sportinės formos, todėl tai turėtų džiuginti jo komandos draugus ir trenerį.

Visgi daugiau įvarčių „Tottenham“ klubas šiame mače neįmušė, o „Swindon“ ekipa rezultatą sugebėjo išlyginti 76 minutę. Tai padarė Andrew Williamsas.

Vakar iš „Premier“ lygos klubų pergales taip pat šventė „Newcastle“ ir Londono „West Ham“ komandos.

Tuo metu penktą pergalę šiame priešsezonį pasiekė Dortmundo „Borussia“ klubas, kuris 4-1 nugalėjo Šveicarijos „Luzern“ ekipą.

Įvarčius „Borussia“ gretose pelnė Marvinas Duckschas, Robertas Lewandowskis, Marco Reus ir puikiai komandoje pritapęs Henrikas Mkhitaryanas.

Šiame straipsnyje: BorussiaTottenhamnaujas sezonas