Pasaulio čempionato atranka: anglų ir vokiečių pergalės bei lenkų agonija

Penktadienį Europoje tęsėsi atrankos rungtynės į 2018 metų pasaulio futbolo čempionatą.

F grupė

F grupėje, kurioje varžosi ir Lietuvos rinktinė, lyderė Anglija iškovojo jau penktą pergalę. Anglai išvykoje 4:0 sutriuškino Maltą.

Dublį anglams įmušė Harry Kane'as. Po įvartį pridėjo Danny Welbeckas ir Ryanas Bertrandas.

Anglijos rinktinė kamuolį kontroliavo net 73 proc. laiko, tačiau pirmąjį įvartį įmušė tik 53-iąją minutę.

Būsima Lietuvos varžovė Slovėnija 0:1 nusileido Slovakijai.

Pergalingą įvartį 81-ąją minutę Slovakijai įmušė Adamas Nemecas.

V.  Komanda  Rungt.  Perg.  Lyg.  Pral.  Įv.  Tšk.

C grupė

C grupėje be pralaimėjimų žengia Vokietija. Vokiečiai išvykoje 2:1 nugalėjo Čekiją.

Jau ketvirtąją rungtynių minutę Vokietiją į priekį išvedė Timo Werneris. 78-ąją minutę rezultatą išlygino Vladimiras Darida. Po minutės Matsas Hummelsas užtikrino vokiečių pergalę.

Kitose rungtynėse Norvegija 2:0 nugalėjo Azerbaidžaną, o Šiaurės Airija 3:0 sutriuškino San Mariną.

E grupė

Danijos rinktinė netikėtai 4:0 sutriuškino grupės lyderę Lenkiją.

Įvarčius danams įmušė Thomas Delaney, Andreas Cornelius, Nicolai Jorgensenas ir Christianas Eriksenas.

Kitose grupės rungtynėse Rumunija 1:0 nugalėjo Armėniją, o Juodkalnija 3:0 sutriuškino Kazachstaną.

1.  Lenkija  7  5  1  1  15:11  16

2.  Juodkalnija  7  4  1  2  17:7  13

3.  Danija  7  4  1  2  14:6  13

4.  Rumunija  7  2  3  2  8:7  9

5.  Armėnija  7  2  0  5  7:15  6

6.  Kazachstanas  7  0  2  5  4:19  2