Pasaulio čempionatas: Šveicarija paskutinę minutę išplėšė pergalę prieš Serbiją

Pasaulio futbolo čempionato rungtynėse Kaliningrade Šveicarija po įspūdingo Granito Xhakos įvarčio ir Xherdano Shaqiri reido paskutinę minutę išplėšė pergalę 2:1 prieš Serbiją.

Jau penktąją rungtynių minutę į priekį išsiveržė serbai. Aleksandras Mitrovičius sulaukė perdavimo baudos aikštelėje ir galva nukreipė kamuolį į vartus.

Serbai išliko aktyvūs viso kėlinio metu, tačiau didesnio pranašumo nesusikrovė.

Antrajame kėlinyje aktyvesni jau buvo šveicarai, kurie 53 minutę rezultatą išlygino. Įvartį įspūdingu tolimu smūgiu įmušė Granitas Xhaka. Tai buvo dešimtas šveicaro įvartis rinktinėje.

Po įvarčio užsivedę šveicarai atakavo toliau ir paskutinę pagrindinio laiko minutę išplėšė pergalę. Kontraatakos metu prie serbų vartų spurtavo ir kamuolį į tuščius vartus pasiuntė Xherdanas Shaqiri. Beje, emocijų apimtas saugas nusiplėšė marškinėlius ir gavo geltoną kortelę.

Po šių rungtynių E grupėje po 4 taškus turi Brazilija ir Šveicarija. Paskutines grupės rungtynes Serbija žais su Brazilija, o Šveicarija su grupės autsaidere Kosta Rika.

Serbija pirmose rungtynėse 1:0 nugalėjo Kosta Riką, o Šveicarija sužaidė lygiosiomis 1:1 su Brazilija.