„Palangos Juzės“ tarptautinio turnyro starte - Lietuvos 18-mečių rinktinės pergalė

Tarptautinio "Palangos Juzės" futbolo turnyro pirmąją dieną nugalėtojos titulą ginanti Lietuvos 18-mečių (U-18; 1996 metų gimimo ir jaunesni žaidėjai) rinktinė rezultatu 2:1 (0:0) nugalėjo varžybų šeimininkę Lietuvos futbolo federacijos (LFF) pirmosios (I) lygos dalyvę "Palangą".

Prie 18-mečių rinktinės pergalės tiksliais smūgiais prisidėjo Arturas Skuratovič (51 min.) ir Deividas Kumeta (78 min.).

Vienintelio įvarčio autorius palangiškių gretose - Andrius Paulauskas (56 min.).

Lietuvos rinktinės treneris Vytautas Vaškūnas aikštėje išbandė visus 22 futbolininkus, pirmąjį kėlinį žaidė vienas vienuoliktukas, po pertraukos - kitas.

Kitose turnyro rungtynėse latvių komandų dvikovoje FK "Liepaja" rezultatu 2:0 įveikė Rygos futbolo mokyklos auklėtinius.

Antradienį Lietuvos U-18 rinktinė išbandys jėgas rungtynėse su "Liepaja" futbolininkais, o "Palangos" varžove bus "Šilutė".