Mušė kas netingėjo: „Chelsea“ aštuoniais dūriais pasismagino su Indonezijos žvaigždėmis

Šiandien Londono „Chelsea“ klubas sužaidė dar vieną draugišką mačą. Šį kartą Jose Mourinho auklėtiniai jėgas išbandė prieš Indonezijos lygos žvaigždžių komandą. „Mėlynieji“ Džakartoje neturėjo problemų ir šventė pergalę rezultatu 8-1.

Jau nuo mačo pradžios „Chelsea“ ilgiau kontroliavo kamuolį, tačiau pirmą pavojingą smūgį Londono klubas atliko tik 9 minutę. Visgi tada Edenas Hazardas smūgiavo šiek tiek virš vartų.

Po kelių minučių smūgiuoti į vartus bandė ir Demba Ba, bet puolėjo smūgis buvo blokuotas. Indonezijos žvaigždžių komandos vartininkui Kurnia Meiga taip pat greitai teko atremti Victoro Moseso ir Edeno Hazardo smūgius. Taip pat puikią progą pasižymėti turėjo Ramiresas, bet brazilas jos neišnaudojo.

Visgi 22 minutę Indonezijos vartininkas buvo bejėgis, kadangi į jo vartus dėl pražangos prieš Johną Terry buvo paskirtas vienuolikos metrų baudinys. Prie kamuolio stojęs E.Hazardas užtikrintai realizavo baudinį ir „Chelsea“ išsiveržė į priekį.

Nepraėjus nei dešimčiai minučių „Chelsea“ du kartus pataikė į varžovų vartų virpstus. Kairįjį vartų virpstą smūgiu iš toli sudrebino Nathanielis Chalobah, o po dviejų minučių į greitą kontrataką išbėgęs krašto gynėjas Wallace‘as pataikė į dešinį virpstą.

30 minutę „Chelsea“ visgi pavyko įmušti antrą rungtynių įvartį, kai atlikęs galingą smūgį pasižymėjo Ramiresas. Po dviejų minučių tas pats Ramiresas dar kartą smūgiavo į vartus, bet K.Meiga atmušė jo smūgį. Prie atšokusio kamuolio pirmas suskubo Demba Ba, kuris pelnė trečią „Chelsea“ įvartį.

36 minutę Marco van Ginkelis taip pat pabandė smūgiuoti iš kiek toliau, tačiau varžovų vartininkas sugavo kamuolį. Po dviejų minučių E.Hazardas gavo „auksinę“ progą pasižymėti. Belgas išbėgęs vienas prieš vartininką bandė jį apsivaryti, tačiau to jam padaryti nepavyko.

Iki kėlinio pabaigos į Indonezijos žvaigždžių vartus „Chelsea“ atliko dar ne vieną smūgį ir jau per pridėtą teisėjo laiką Londono klubas įmušė ketvirtą įvartį. Po standartinės situacijos smūgiu galva pasižymėjo komandos kapitonas J.Terry.

Per pertrauką J.Mourinho atliko nemažai keitimų. Į aikštę žengė tokie futbolininkai kaip Markas Schwarzeris, Romelu Lukaku, Branislavas Ivanovičius, Ashley Cole‘as, Michaelis Essienas. Visa tai nei kiek nesutrikdė „Chelsea“ žaidimo ir klubas greitai įmušė dar du įvarčius.

50 rungtynių minutę įspūdingą ir labai tikslų smūgį atliko jaunasis „Chelsea“ talentas Bertrandas Traore, o po dviejų minučių šeštą įvartį pelnė ir puolėjas R.Lukaku, kuris sulaukė tikslaus E.Hazardo perdavimo.

Indonezijos futbolininkai į tai atsakė pavojingu Grego Nwokolo baudos smūgiu, bet M.Schwarzeris sužaidė patikimai. Tuo metu „Chelsea“ po greitos kontratakos sugebėjo ir septintą kartą nuginkluoti varžovų vartininką. 57 minutę po R.Lukaku perdavimo antrą savo įvartį įmušė Ramiresas.

Sužaidus apie valandą J.Mourinho į aikštę išleido tris jaunus futbolininkus: Lucasą Piazoną, Joshą McEachraną ir Islamą Feruzą. Tai leido Indonezijos žvaigždėms trumpam perimti iniciatyvą, tačiau „Chelsea“ ją greitai susigrąžino.

Negana to, „Chelsea“ 66 minutę pelnė ir aštuntą įvartį. Po L.Piazono gražaus žaidimo ir tikslaus perdavimo dublį pasiekė ir R.Lukaku. Visgi Indonezijos futbolininkai po trijų minučių sušvelnino rezultatą. Po puikaus Grego žaidimo kamuolį į savus vartus nukreipė jaunasis „Chelsea“ gynėjas Tomašas Kalas.

73 rungtynių minutę R.Lukaku vos neįmušė trečio savo įvarčio, tačiau belgo smūgiuotą kamuolį sugebėjo numušti vartininkas.

Iki mačo pabaigos „Chelsea“ nebežaidė taip aktyviai ir daugiau rimtų progų nesukūrė, todėl rezultatas šiose rungtynėse daugiau nesikeitė.