Milijonai dar ne viskas: „Manchester City“ dar kartą pralaimėjo afrikiečiams

Vakar vakare „Manchester City“ klubas žaidė savo antras draugiškas rungtynes. Anglijos vicečempionai rungtyniavo su Pietų Afrikos „AmaZulu“ ekipa ir vėl patyrė pralaimėjimą, tik šį kartą rezultatu 1-2.

Verta paminėti, kad šiam mačui komandai vadovavo trenerio asistentas Brianas Kiddas, kadangi Manuelis Pellegrini dėl šeimyninių priežasčių turėjo grįžti į Čilę.

„Man City“ šiose rungtynėse atrodė daug geriau nei pirmajame savo mače su „SuperSport United“, kurį „miestiečiai“ pralaimėjo 0-2. „City“ aktyviai pradėjo rungtynes, o pirmą šansą pasižymėti turėjo Samiras Nasri, bet vartininkas Tapuwa Kapini atlaikė jo baudos smūgį.

20 mačo minutę „AmaZulu“ sugebėjo įmušti įvartį. Tiesa, dėl jo visą kaltę turi prisiimti Aleksandaras Kolarvoas, kuris norėjo kamuolį perduoti Joe Hartui, tačiau jo perdavimas buvo per silpnas ir Bongani Ndulula perėmęs kamuolį nesunkiai įmušė įvartį.

Visgi „Man City“ rezultatą išlygino jau po šešių minučių. Scottas Sinclairas perdavė kamuolį Yaya Toure, kurio nevykęs smūgis galva tapo idealiu perdavimu Jamesui Milneriui ir šis iš 7 metrų tiksliai smūgiavo į vartus.

Per pertrauką B.Kiddas nusprendė daug keitimų nedaryti ir nepakeitė visos komandos, todėl „Man City“ antrajame kėlinyje dominavo ir kontroliavo kamuolį.

Sužaidus apie valandą Edinas Džeko smūgiavo galingai, tačiau aikštėje po keitimo pasirodęs vartininkas Aubrey Mathibe išgelbėjo savo vartus. Artėjant mačui prie pabaigos gerą progą turėjo ir jaunasis „City“ narys Alexas Nimely, tačiau jis nesugebėjo pataikyti į vartų plotą.

Visgi 89 mačo minutę „Man City“ praleido antrą įvartį. Abdulas Razakas prasižengė savo baudos aikštelėje ir mačo teisėjas paskyrė 11 metrų baudinį į „Man City“ vartus. Carlingtonas Nyadombo jį sėkmingai realizavo ir įveikęs Costelį Pantilimoną išplėšė savo klubui pergalę.

Taigi po savo turo Afrikoje „Man City“ liko be pergalių Savaitgalį Anglijos klubas paliks Pietų Afriką ir skris į Honkongą, kur tęs savo pasiruošimą naujam sezonui.