„Manchester United“ ir „Chelsea“ akistata baigėsi be įvarčių

Intriguojantis mūšis tarp vienų iš didžiausių šio sezono Anglijos futbolo čempionato favoritų baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

Naujojo stratego Davido Moyeso treniruojami čempionai „Manchester United“ namuose 0:0 neįveikė į Angliją sugrįžusio Jose Mourinho vadovaujamos Londono „Chelsea“ vienuolikės.

„Manchester United“ sukūrė daugiau pavojingų progų, itin pastebimas buvo visas rungtynes žaidęs Wayne‘as Rooney, kurio ateitį vis dar gaubia nežinia, tačiau visos jos liko neišnaudotos.
Įdomu, kad „Chelsea“ rungtynes pradėjo be nominalaus puolėjo, bet 60 minutę aikštelėje pasirodė Fernado Torresas.

Svečiai reikalavo, kad 71 minutę už pražangą prieš Ashley Cole‘ą būtų skirstas 11 m baudinys, tačiau teisėjo švilpukas tylėjo. Kaip ir 88 minutę, kai po Robino van Persie smūgio kamuolys pataikė į Johno Obi Mikelio ranką „Chelsea“ baudos aikštelėje.