M. Grigaravičiaus vienuolikės lygiosios Europos lygos turnyre

Pirmosios 2016–2017 metų sezono UEFA Europos lygos futbolo turnyro antrojo atrankos etapo rungtynės tarp Bratislavos „Slovan“ (Slovakija) ekipos ir „Jelgavos“ (Latvija) klubo su Mindaugu Grigaravičiumi baigėsi lygiosiomis 0:0.

Svečių gretose lietuvį, kuris antrojo kėlinio pradžioje (48 min.) buvo įspėtas, 63–ią minutę aikštėje pakeitė Andrejus Kovaliovas.

Atsakomąsias rungtynes namuose Sauliaus Širmelio treniruojami Jelgavos futbolininkai žais liepos 21 dieną.

Pirmąjį UEFA Europos lygos futbolo turnyro antrojo atrankos etapo mačą svečiuose Simono Pauliaus atstovaujama „Ventspils“ (Latvija) vienuolikė ketvirtadienį 0:3 (0:0) pralaimėjo „Aberdeen FC“ (Škotija) komandai.

Lietuvis žaidė visą mačą, o įvarčius aikštės šeimininkams pelnė Jaydenas Stockley'is (71 min.), Adamas Rooney'is (75 min.) ir Wesas Burnsas (90+1 min.).