A lyga: „Žalgirio“ futbolininkai sutrypė „Atlantą“

Itin solidžią pergalę Lietuvos futbolo A lygoje iškovojo vicečempionas Vilniaus „Žalgiris“. Sostinės klubas namuose 32-ojo turo susitikime be didesnio vargo 5:0 (3:0) sutriuškino penktą kartą iš eilės pralaimėjusį Klaipėdos „Atlantą“.

Pirmą sykį savo karjeroje starto sudėtyje rungtynes pradėjo 16-metis Gustas Jarusevičius. Talentingas futbolininkas jau 6-ąją minutę taikliai smūgiavo vienu lietimu, kai perdavimą jam atliko Hugo Videmontas.

Kėlinio viduryje H. Videmontas buvo savo įvarčio, tačiau smūgį puikiai atrėmė „Atlanto“ vartininkas Lukas Paukštė. Vis dėlto 34-ąją bei 44-ąją minutėmis vartų sargas buvo bejėgis ir turėjo kapituliuoti.

Pirmame epizode į artimąjį vartų kampą galingai mušė Tomislavas Kišas, o prieš pat pirmojo kėlinio pabaigą antruoju įvarčiu šiame mače pasižymėjo jaunasis G. Jarusevičius.

56-ąją minutę 27-ąjį įvartį šiame A lygos sezone pelnė T. Kišas, o 73-iąją minutę po H. Videmonto smūgio kamuolys atsimušė į oponentą ir rikošetu įskriejo į vartus.

Labai blankiai rungtyniavęs „Atlantas“ mačo pabaigoje suaktyvėjo ir prie to prisidėjo po keitimo aikštėje pasirodę Marius Cocirla bei Vytautas Lukša. Būtent pastarojo veterano bandymas buvo grėsmingiausias – pažeme spirtas kamuolys skriejo greta tikslo.

Beje, šiame mače pirmą kartą sezone pasirodė „Žalgirio“ gynėjas Georgas Freidgeimas.

„Žalgiris“ (74 tšk.) čempionate yra užsitikrinęs antrąją vietą, o „Atlantas“ (26 tšk.) - šeštąją.

R0MAS

R0MAS  portretas
Sveiki , taip apie tevynes futbola didiji sunku ka ir rasyt , bet geriau padiskutuoti , manyciau kad legia varsuvoos, baltika kalinigradoooo, jegelionija bialystokoo,, gardino nemana sutryptu, na su kievo ar sahtarium dar anksti , bet but idomios rungtynes , visoom 4 komandooooom i super a lllllygos kur dallllyvauja eurotaurese ,ir finansu garantuootai turi europiniu likuusios 12 su lietuviskais finansais , atskira lyga , tada ir rezulllllllltatai bus apyllllygus , na juk sutiksit su sia mintim , bet cia tik fantazy,,,,,