A lyga: „Sūduva“ Klaipėdoje nukovė „Atlantą“

Lietuvos futbolo A lygos rungtynėse Klaipėdoje vietos „Atlantas“ 1:2 nusileido Marijampolės „Sūduvai“.

15-ąją rungtynių minutę Marijampolės klubą į priekį išvedė Karolis Laukžemis. Po dešimties minučių rezultatą išlygino Davidas Andronikas.

Pergalingą įvartį Marijampolės ekipai 85-ąją minutę įmušė po keitimo aikštėje pasirodęs 20-metis Giedrius Matulevičius.

Pirmadienį Marijampolės „Sūduvą“ papildė Portugalijoje gimęs ir didžiąją karjeros dalį ten rungtyniavęs Sergio Semedo.

Prieš sutikdamas atvykti į Marijampolę S.Semedo tarėsi su kitu portugalakalbiu „Sūduvos“ žaidėju, taip pat neseniai komandą papildžiusiu Choco.

Tiesa, abu komandos naujokai Klaipėdoje dar nežaidė.

Pergalę iškovojusi „Sūduva“ turi 47 taškus ir tik tašku atsilieka nuo antroje vietoje žengiančio „Trakų“ klubo. Tiesa, trakiškiai yra sužaidę dvejomis rungtynėmis mažiau.

Klaipėdos klubas su 30 taškų rikiuojasi ketvirtas.