A lyga: „Sūduva“ išplėšė pergalę prieš „Utenį“

Lietuvos futbolo A lygos rungtynėse Marijampolėje vietos „Sūduva“ po atkaklios kovos 2:1 palaužė Utenos „Utenį“.

34-ąją minutę pakeltas kampinis šeimininkams tapo lemtingu. Prie puikiai Andro Švrljugos pakelto kamuolio pirmasis suskubo Povilas Leimonas ir neatremiamu smūgiu pasiuntė jį į vartus – 1:0.

Visgi kėlinio pabaigoje uteniškių ataka baigėsi netikėtu, bet stipriu ir gražiu, o svarbiausia – tiksliu Timotėjaus Dodleko smūgiu. Rezultatas tapo lygus – 1:1.

Per pridėtą laiką graži „Sūduvos“ ataka baigėsi lemiamu dūriu – A.Švrljuga sužaidė sienelę su Marjanu Altiparmakovskiu, gražiai perdavė kamuolį Pauliui Janušauskui ir pastarasis iš kelių metrų galva mušė tiksliai.

Su 22 taškais „Sūduva“ A lygoje rikiuojasi antra ir atsilieka tik nuo lyderio Vilniaus „Žalgirio“ (30 tšk.).

Pirmą pralaimėjimą per trejas rungtynes patyręs Utenos klubas su 14 taškų užima penktąją vietą.