„Liverpool“ šventė pergalę miesto derbyje su „Everton“

Anglijos „Premier“ lygoje pirmadienį Liverpulio miesto derbiu baigėsi 17-asis pirmenybių turas.

Po pergalingo Sadio Mane įvarčio per teisėjo pridėtą laiką „Liverpool“ išvykoje 1:0 nugalėjo „Everton“.

Tai buvo tik antrasis susitikimas šių metų „Premier“ lygoje, kuriame per pirmąją kėlinį nė viena komanda nepataikė į vartų plotą.

Liverpulio derbio „Premier“ lygoje „Raudonieji“ nebuvo pralaimėję jau 11 kartų iš eilės ir pratęsė šią seriją iki 12-os. Iš 19-os pastarųjų derbių „Premier“ lygoje „Everton“ laimėjo vos vieną – dar 2010 metų spalį.

Po šios pergalės „Liverpool“ su 37 taškais vienu aplenkė „Manchester City“ ir „Premier“ lygoje yra antri, šešiais taškais atsilikdami nuo „Chelsea“. Su 23 taškais „Everton“ žengia devinti.