„Liverpool“ pergalę Australijoje stebėjo 95 000 prisiekusių klubo sirgalių

Šiandien dieną „Liverpool“ klubas žaidė savo pirmąsias rungtynes Australijoje. „Raudonieji“ išbandė jėgas su Melburno „Victory“ klubu ir įveikė juos rezultatu 2-0.

Šis mačas vyko MCG stadione, kuriame šiandien buvo net 95 tūkstančiai žiūrovų. Prieš rungtynes visi stadione esantys fanai giedojo „Liverpool“ klubo himną „You‘ll Neverk Walk Alone“ (YNWA). Tai buvo nuostabus reginys ir „Liverpool“ žaidėjai turėjo pasijusti lyg žaistų namuose.

„Liverpool“ gretose nuo mačo pradžios aktyviai žaidė ir buvo pastebimas Raheemas Sterlingas, tačiau pirmieji jaunojo anglo smūgiai skriejo šalia vartų. Pirmasis pavojus prie „Liverpool“ vartų kilo apie 20 minutę, bet „Raudonųjų“ vartininkas Bradas Jonesas atlaikė tolimą Andrew Nabbouto smūgį. Jau po minutės panašiu smūgiu į tai atsakė Stevenas Gerrardas, bet ir „Victory“ vartininkas sužaidė patikimai.

Sužaidus beveik pusvalandį savo laimę iš toli pabandė ir Joe Allenas, bet jam pasižymėti nepavyko. Visgi 31 minutę jaunasis saugas svariai prisidėjo prie pirmo komandos įvarčio. Būtent po J.Alleno perdavimo S.Gerrardas įmušė puikų įvartį į Australijos klubo vartus.

Po kelių minučių S.Gerrardas turėjo dar vieną progą pasižymėti, bet šį kartą „Liverpool“ kapitonas smūgiavo virš vartų. Kėlinio pabaigoje labai gražiai žaidė jaunieji Jordonas Ibe ir R.Sterlingas. Pastarasis atlikęs puikų reidą sukūrė dar vieną progą S.Gerrardui, bet patyręs saugas ir vėl smūgiavo virš vartų.

Per pertrauką „Liverpool“ treneris Brendandas Rodgersas nusprendė neatlikti keitimų, todėl komandos žaidimas neišsiderino. Gan greitai „Liverpool“ gynėjas Martinas Škrtelis po kampinio atliko gerą smūgį į vartus, bet „Victory“ vartininkas sugebėjo pirštų galais pasiekti kamuolį.

Po šio epizodo komandos kurį laiką nepavyko sukurti kažko pavojingo. Klubai apsikeitė keliais smūgiais, tačiau vartininkai žaidė patikimai. Sužaidus 63 minutes B.Rodgersas atliko ir pirmąjį keitimą – Lucasas Leiva pakeitė įvarčio autorių S.Gerrardą.

Mažiau nei po dešimties minučių B.Rodgersas atliko net dešimt keitimų. Aikštėje pasirodė Sebastianas Coatesas, Martinas Kelly, Danielis Aggeris, Simonas Mignoletas, Stewartas Downingas, Jonas Flanaganas, Jay Spearingas, Luisas Alberto, Iago Aspasas ir „Arsenal“ klubo „medžiojamas“ Luisas Suarezas

Pirmasis, iš aikštėje pasirodžiusių žaidėjų, progą pasižymėti turėjo puolėjas I.Aspasas, bet jaunasis ispanas smūgiavo tiesiai į vartininko kojas.

Visgi per pridėtą teisėjo laiką I.Aspasui pavyko pasižymėti ir jis įtvirtino savo klubo pergalę. Ispanas įvartį įmušė po įspūdingo Luiso Suarezo žaidimo ir tikslaus perdavimo.