„Liverpool“ iškovojo lengvą pergalę „Premier“ lygoje

Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos vienerios 18-ojo turo rungtynės, kuriose namuose žaidę „Liverpool“ futbolininkai 4:1 (2:1) sutriuškino „Stoke“ ekipą

Pirmąjį įvartį jau 13-ąją minutę pelnė Jonathanas Waltersas, tačiau po jo „Stoke“ atgal gavo keturis taiklius smūgius.

Įdomu, kad per savo karjerą J.Waltersas yra įmušęs tik 12 įvarčių „Premier“ lygoje, tačiau net šešis jų – į „Liverpool“ vartus.

„Liverpool“ futbolininkai rezultatą išlygino 35-ąją minutę, kai įvartį pelnė Adamas Lallana. Tai buvo 13-asis sezono įvartis, prie kurio tiesiogiai prisidėjo A.Lallana. Jis turi 7 įvarčius ir 6 rezultatyvius perdavimus – geriausias rezultatas komandoje.

Roberto Firmino rezultatą persvėrė 44-ąją minutę, o antrajame kėlinyje po įvartį pridėjo Danielis Sturridge'as (70 min.) ir į savo vartus kamuolį nukreipęs gynėjas Gianelli Imbula (60 min.)

Po šios pergalės su 40 taškų „Liverpool“ vienu aplenkė „Manchester City“ ir grįžo į antrąją turnyro lentelės vietą. Turnyre su 46 taškais pirmauja „Chelsea“ futbolininkai.