„Liverpool“ ir „Chelsea“ mače nugalėtojas nepaaiškėjo

Anglijos „Premier“ lygoje „Liverpool“ ir Londono „Chelsea“ klubai sužaidė lygiosiomis 1:1.

Mahomedas Salahas 65-ą minutę išvedė namuose žaidusią „Liverpool“ į priekį, bet po keitimo aikštėje pasirodęs Willianas 85-ą minutę rezultatą išlygino.

M.Salahas, 25-erių metų egiptietis, 2014-2016 metais priklausė „Chelsea“, tačiau aristokratų klube neįsitvirtino.

Įvartis į buvusios komandos vartus M.Salahą grąžino į rezultatyviausių „Premier“ lygos sezono žaidėjų viršūnę. Jo sąskaitoje 10 tikslių smūgių.

Beje, tai jau šeštos rungtynės iš eilės, kuriose „Chelsea“ nesugebėjo įveikti „Liverpool“. Šioje serijoje – net ketverios lygiosios.

„Chelsea“ su 26 taškais lieka trečioje „Premier“ lygos pozicijoje, „Liverool“ turi 23 taškus ir žengia penktas.