Liko mažytis žingsnis: „Real“ beveik užsitikrino čempionų titulą

Madrido „Real“ futbolininkams liko tik mažas žingsnelis iki Ispanijos čempionų titulo. Atidėtose „Primeros“ rungtynėse „Karališkasis klubas“ išvykoje 4:1 (1:0) pranoko Vigo „Celta“.

Po šios pergalės „Real“ su 90 taškų turnyro lentelės viršūnėje trimis taškais lenkia „Barcelona“.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Cristiano Ronaldo (10 ir 48 min.), po kartą pasižymėjo Karimas Benzema (70 min.) ir Toni Kroosas (88 min.).

„Celta“ ekipos, kuri nuo 62-osios minutės žaidė be pašalinto Iago Apaso, gretose įvartį 69-ąją minutę pelnė Johnas Guidetti.

Tai reiškia, kad paskutiniojo turo rungtynėse ateinantį sekmadienį „Real“ pakaks lygiųjų su „Malaga“ išvykoje. „Barcelona“ šalies čempione gali tapti tik „Real“ pralaimėjimo ir savo pačių pergalės prieš „Eibar“ vienuolikę atveju.

„Real“ per visą Ispanijos istoriją šalies čempionu yra tapęs 32 kartus, „Barca“ – 24. Vis dėlto „Primera“ titulo Madrido futbolininkai nėra laimėję nuo 2011–12 m. sezono.