Lietuvos žurnalistai laimėjo futbolo turnyrą Latvijoje

Lietuvos žurnalistų sąjungos sporto klubas „PRESS‘as“ tapo tarptautinio žurnalistų turnyro nugalėtoju. Latvijos Engurės kurorte vykusiame turnyre Lietuvos žurnalistai nugalėjo Latvijos ir Estijos kolegas bei Latvijos futbolo rinktinės kapitono ir šios šalies futbolo žvaigždės vedamą komandą.

Latvijoje tarptautinis žurnalistų futbolo turnyras vyko pirmą kartą istorijoje. Jis buvo skirtas pernai Anapilin iškeliavusio garsaus latvių žurnalisto Arturo Vaiderio atminimui.

„PRESS‘o“ komanda, kurioje žaidė žinomi sporto žurnalistai ir komentatoriai Nerijus Kesminas, Maksimas Vojevodinas, Marius Bagdonas, Rimas Mauricas, Tautvydas Vencevičius, Karolis Tretjakas, Raimundas Celencevičius, Saulius Chadasevičius ir kiti, pirmose rungtynėse po atkaklios kovos 2:1 išplėšė pergalę iš šeimininkų latvių. Antrame susitikime lietuviai 4:1 nugalėjo Estijos žurnalistus.

Paskutinėse rungtynėse „PRESS‘as“ 4:1 įveikė svečių teisėmis turnyre žaidusią Latvijos futbolo žvaigždžių ir Engurės miestelio atstovų jungtinę komandą, kurioje rungtyniavo Latvijos rinktinės kapitonas Kasparas Gorkšas ir viena ryškiausių kaimyninės šalies futbolo žvaigždžių – buvęs Kijevo „Dinamo“, Vigo „Celta“, Madrido „Getafe“ klubų puolėjas Maris Verpakovskis, kurio vedama Latvijos rinktinė 2004 metais pateko į finalinį Europos čempionato turnyrą.

Tai jau antras „PRESS‘o“ laimėtas turnyras šiais metais. Lietuvos žurnalistai triumfavo Lucke (Ukraina) vykusiame turnyre, o Jerevane (Armėnija) užėmė antrą vietą.

Artimiausias žurnalistų futbolo turnyras vyks rugsėjo 15-17 dienomis Druskininkuose. Jau tryliktus metus iš eilės Lietuvoje vyksiančiame žurnalistų turnyre ketina dalyvauti dešimties valstybių komandos.