Lietuvos U-19 futbolo rinktinė sužaidė lygiosiomis su armėnais

Gegužės 26-osios vakarą Armėnijos sostinėje Jerevane Lietuvos U-19 futbolo rinktinė (gimę 1997 m. ir jaunesni) kontrolinėse rungtynėse sužaidė lygiosiomis 0:0 su šeimininkų futbolininkais.

Šiose rungtynėse nestigo atkaklios kovos ir gražių lietuvių kombinacijų puolime, tačiau pasižymėti svečiams nepavyko. Pirmajame kėlinyje vienas prieš vieną išėjęs Julius Momkus smūgiavo netiksliai, o po pertraukos vietoj jo aikštėje pasirodęs Paulius Obolevičius sudrebino armėnų vartų skersinį.

Rinktinės dar kartą tarpusavio jėgas išbandys šį ketvirtadienį. Dvikova Armėnijos futbolo federacijos techninio centro stadione bus žaidžiama nuo 17 valandos Lietuvos laiku.

Rungtynių statistika

Armėnija U-19 – Lietuva U-19 0:0
Armėnijos FF techninis centras

Lietuvos vaikinų U-19 sudėtis: Titas Krapikas, Lukas Valvonis, Erlandas Juška, Dominykas Barauskas, Martynas Vasiliauskas, Justas Lasickas, Tautvydas Bracevičius, Aurimas Jurgelevičius, Giedrius Matulevičius, Julius Momkus, Edvinas Kloniūnas. Po keitimo antrajame kėlinyje pasirodė: Romualdas Blaževičius, Titas Tomkevičius, Klaidas Janonis, Paulius Obolevičius.