Lietuvos futbolininkai pralaimėjo serbams

Futbolo Tautų lygos turnyro C diviziono 4 grupės rungtynėse antradienį Lietuvos rinktinė išvykoje 1:4 (0:0) pralaimėjo Serbijos komandai ir liko be taškų.

Pirmajame kėlinyje pavojingiausią progą sukūrė lietuviai, kai po Justino Januševskio smūgio kamuolys pataikė į varžovų vartininką ir atsimušė į skersinį.

Antrajame kėlinyje serbai įrodė savo pranašumą. 51-ąją min. Artūras Žulpa nukreipė kamuolį į savo vartus ir leido aikštės šeimininkams išsiveržti į priekį 1:0, o 58-ąją min. Andrijos Živkovičiaus perdavimo galva kamuolį į vartus pasiuntė Aleksandaras Mitrovičius - 2:0.

64-ąją min. smūgiu per save serbų vartininką nuginklavo Deimantas Petravičius ir sušvelnino skirtumą, bet 71-ąją min. po A. Živkovičiaus perdavimo galva įvartį pelnė Aleksandaras Prijovičius, o dar po trijų minučių vienas prieš vartus išbėgęs Ademas Ljajičius ketvirtą kartą nuginklavo Ernestą Šetkų.

Visus šešis mačus pralaimėję lietuviai C diviziono 4 grupėje liko ketvirti ir iškrito į D divizioną. Serbai su 14 taškų tapo grupės nugalėtojais.