Lietuvių atstovaujama „Jagiellonia“ patyrė skaudų smūgį Gdanske

Kovoje dėl Lenkijos futbolo karūnos dviejų lietuvių atstovaujamas Balstogės „Jagiellonia“ klubas patyrė skaudų smūgį išvykoje. Gdanske vietos „Lechia“ komandai Balstogės futbolininkai pralaimėjo 0:4 (0:2) ir prarado lyderio poziciją.

Pirmasis rungtynių pusvalandis svečiams buvo labai nesėkmingas. Net du kartus savoje baudos aikštelėje taisykles pažeidusi „Jagiellonia“ gavo du 11 metrų baudinius.

Abu juos realizavo „Lechia“ legionierius iš Portugalijos Marco Paixao, įmušęs 17-ąją ir 25-ąją minutėmis.

Tik prasidėjus antrajame kėliniui, 48-ąją minutę, M.Paixao pasižymėjo ir trečią sykį.

Pačioje mačo pabaigoje (89 min.) Balstogės futbolininkų triuškinimą užbaigė Lukašas Haraslinas.

Ir Fiodoras Černychas ir Arvydas Novikovas rungtynes pradėjo startinėje „Jagiellonia“ sudėtyje ir sužaidė visas 90 minučių. 81-ąją minutę F.Černychas gavo geltoną kortelę.

Iki čempionato pabaigos Balstogės klubui liko sužaisti trejas rungtynes.